60 let farmaceutické expertízy, objevitel dermokosmetiky

Naše poslání

Vždy, když inovujeme, pomáhame každému žít lépe…
Vždy, když přírodě vracíme její štedrost…
Vždy, když sdílíme výsledky našeho úsilí s těmi, kteří pracují a žijí kolem nás…
Vždy, když Nadace Pierre Fabre zlepšuje přístup k zdravotní péči těm, kteří to nejvíce potřebují…

Vždy, když pomáháme jen jedinému člověku, děláme celý svět lepším…

Naše mise

Staráme se o život navrhováním a vývojem inovativních řešení, inspirovaných spotřebiteli a pacienty, a přispíváme k blahu všech, od zdraví po krásu. Dosahujeme toho spoluprací s odborníky, v oblasti zdravotnictví, našimi důvěryhodnými partnery po celém světě, neustálým čerpáním inspirace z přírody a rostlin a také dodržováním farmaceutické etiky v samém srdci naší činnosti.

Příběh jedinečného muže

Vizionář, vášnivý muž a humanista: pan Pierre Fabre byl tím vším.

V roce 1951 byla koupě lékárny prvním krokem k vytvoření společnosti, která je o 5 dekád později mezinárodní společností pro zdraví a krásu.

Společnost je věrná našemu domovskému regionu Tarn, ale je otevřená zbytku světa a pokračuje ve svém dobrodružství dodnes. To odráží naše ambice pokračovat v odkaze člověka, který většinu svého života zasvětil jiným.

„V centru naší pozornosti je sám člověk v jeho různorodosti a kráse.

Díky tomu je naším zájmem vyvíjet jedinečné inovativní řešení, které přispívá k dosáhnutí spokojenosti, zdraví a krásy.

Naše hodnoty, naše vůle postavit budoucnost na výzkumu a znalostech farmaceutických odborníků, naše vytrvalost a etický přístup, naše snaha pokračovat ve vytyčené cestě, to vše zaručuje, že je dnes společnost Pierre Fabre dokonale připravená čelit budoucím výzvám.“

Mr. Pierre Fabre

pierrefabre_conservatoire_ engagements

Ochrana biodiverzity

Pierre-Fabre-People-Ethics-Meeting 3 people

Etické chování

Image-02-Pionners-En-Cancerologie

Být nablízku pacientům

image-engagement-05

Vývoj bezpečných produktů

pierrefabre-helichryse-engagements2

Udržitelný rozvoj

V souladu s vizí naší společnosti jsou naše závazky mnohostranné.

OCHRANA BIODIVERZITY

Naše společnost má své kořeny v rostlinách a příroda je stále naším hlavním zdrojem inspirace, den za dnem; její ochrana je naše povinnost.

Zelená mise Pierre Fabre je ekologicko-společensky zodpovědný závazek skupiny Pierre Fabre, který získal hodnocení Ecocert 26000 „Excellence“. Díky našemu přesvědčení a úsilí využíváme udržitelné inovace ve prospěch přírody a lidí, se zaměřením na 5 oblastí:

INOVOVAT – CHRÁNIT – RESPEKTOVAT – GARANTOVAT – ANGAŽOVAT

Vývoj bezpečných produktů

Vědecká etika pro dermokosmetiku

 

Vývoj bezpečných produktů

Naše kožní a vlasová péče je vyvíjena a vyráběna se stejným důrazem na přesnost, bezpečnost a etiku jako léky na předpis.

Jako objevitelé dermokosmetiky, před více než 50-ti lety, nikdy  neděláme kompromisy v otázce bezpečnosti našich výrobků a spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými toxikology, kteří vykonávají důkladné vyhodnocení.

#1

hráč dermokosmetiky v Evropě a #2 na celém světě

130

zemí, kde jsou naše produkty prodávány

10

doplňkových značek pro péči o pokožku a vlasy

Logo Pierre Fabre v sobě skrývá velké množství vzkvétajících emblematických značek. Každá z nich má své velmi přesné konvence, ale všechny mají stejný cíl: péči o lidi podle jejich individuálních potřeb a zlepšení kvality jejich života.

Dobré zdraví je stav úplné fyzické a duševní pohody, který se nedá redukovat jednoduše na absenci choroby. Filozofií pana Pierra Fabra, která se formovala během celé jeho kariéry farmaceuta, bylo vždy považovat zdraví a krásu za neoddělitelný celek, vyžadující stejný etický a vědecký přístup.

V této souvislosti pan Pierre Fabre řekl:  Usilujeme o zdraví, život a krásu – v tom spočívá šlechetnost naší profese. A podle je to jedno z nejvzrušujících povolání. Musíme to však dělat s velkou skromností a morálním smyslem v souladu s farmaceutickou etikou. Je skvělé vyvinout lék na předpis pro léčbu pacientů nebo na zmírnění bolesti, je radostné být schopen seriózním způsobem přispět ke zvýšení krásy tváře nebo tělao 50 let později byla tato výzva splněna.

Péče o onkologické pacienty

Od uvedení chemoterapeutického produktu pocházejícího z madagaskarského barvínku koncem 80.let k vývoji „orální“ formy této léčby, která umožňuje její aplikaci doma, až po nedávný vývoj cílené léčby pro pacienty trpící pokročilým stádiem melanomu… Pro Pierre Fabre je onkologie jednou z hlavních priorit.

Péče o pacienty s chronickými onemocněními

Chronické choroby jsou dlouhotrvající progresivní onemocnění, která mohou vést k invaliditě a dalším vážným komplikacím. Společnost Pierre Fabre nabízí léky na předpis, které zlepšují život pacientům v několika terapeutických oblastech: urologie, cukrovka, chronické respirační choroby a alergie.