A-DERMA je přírodní dermokosmetická značka založená na spojení vědy a přírody, která chrání, pečuje a stará se o všechny typy křehké kůže.

Vzácná odrůda ovsa Rhealba® byla vybrána týmem odborníků Pierre Fabre z více než 80 druhů ovsa pro své zklidňující, obnovující a hydratační účinky. Je základem všech produktů značky A-DERMA, má příznivý účinek na křehkou kůži a snižuje tak projevy zánětu. Mezi 10. až 12. týdnem růstu obsahují výhonky ovsa Rhealba® největší množství aktivních látek.

Přesně v tomto okamžiku je Laboratoře A-DERMA sklízí, aby získaly extrakt zajišťující přípravkům A-DERMA tu největší účinnost. Extrakt z tohoto mladého výhonku neobsahuje proteiny, které by mohly potenciálně vyvolat podráždění.

Tato výjimečná rostlina je zemědělsky biologicky pěstována pouze na Jihozápadě Francie pod záštitou Laboratoří A-DERMA. Jako odborník na dermatologii se specializuje zejména na suchou pleť se sklonem k atopii, akné, podráždění nebo narušení pokožky.

Terre d’Avoine

Kolébka ovsa Rhealba®, který je zde již 40 let pěstován dle přísných pravidel organického zemědělství.

Jedná se o ekologicky zodpovědné místo, které se spolu s LPO (Liga za ochranu ptáků) zavázalo propagovat ochranu ptáků a pomáhat, chránit a rozvíjet přírodu. Prostřednictvím Terre d’Avoine se A-DERMA zavázala dodržovat národní chartu, jejímž cílem je podpora biologické rozmanitosti, zákaz používání chemických pesticidů a snížení jejich dopadů na životní prostředí.