OBJEVTE AVÈNE

Zklidnění z přírody

 

ZAKOŘENĚNÉDERMATOLOGII A HYDROTERAPII

 

Dermatologické laboratoře Avène jsou specialistou  v péči o citlivou a přecitlivělou pleť. Značka je doporučována dermatology po celém světě. Srdcem a základní substancí každého produktu je klinicky ověřená termální voda Avène.

Termální voda Avène je přírodním bohatstvím, uznávaným po celém světě, zároveň kontrolovaným a chráněným. Je biologickým a minerálním dědictvím a její účinnost byla prokázána ve více jak 150 vědeckých studiích.

Má zjemňující, zklidňující účinky a působí proti podráždění.

Značka je také zapojena do iniciativ společenské zodpovědnosti jako Skin Protect, Ocean Respect a Eau Thermale Avène Skin Cancer Foundation

…příběh začíná v malebné středověké vesničce Avène, která se nachází v samém srdci Národního přírodního parku Haute Languedoc. Vesnička Avène je obklopena panensky čistou, chráněnou a neporušenou přírodou s bohatou vegetací. Dokonalou harmonii dotváří slunečné podnebí. A právě v tomto prostředí začíná příběh termální vody Avène.

… lázně Avène byly otevřeny v roce 1990. Hydroterapeutické centrum je vybaveno tím nejpokrokovějším medicínským vybavením a všechny procedury probíhají pod přísným lékařským dohledem. Lázně navštěvují lidé z celého světa a jsou otevřeny každý rok od dubna do října.

Příznivé účinky léčby přetrvávají několik měsíců po hydroterapii.

 

Hlavní indikae pro hydroterapi v Avène:

  • Atopická dermatitida dětí (od 3.měsíců věku) a dospělých
  • Psoriáza
  • Popáleniny
  • Péče o kůži onkologických pacientů
  • Pruritus, ichtyózy a všechny formy ekzémů